Czym jest odżywka do rzęs?


Pojawiły się stosunkowo niedawno na rynku kosmetycznym, dzięki obietnicom naturalnego powiększenia rzęs zdobyły natychmiastowe grono klientek – wiele kobiet mniej lub bardziej nie jest zadowolonych ze swojego wyglądu. Dotyczy to także rzęs, które staramy się podkreślać poprzez codzienne podrkęcanie zalotką czy używanie tuszu. Czy tam właściwie są odżywki do rzęs i jakie jest ich działanie ?

“Serum na porost rzęs” tak często są określone preparaty których głównym zadaniem jest oczywiście wydłużenie naszych rzęs. Preparaty te zawierają różne składy, zazwyczaj są to mieszanki kilku odpowiednio dobranych naturalnych wyciągów ziołowych połączonych z substancjami znanymi z odżywek do włosów oraz kompleksem witamim

Regularne stosowana odżywka do rzęs ma za zadanie odżywić cebulki włosowe rzęs i poprzez dostarczenie im niezbędnch składników pobudzić ich ukrytą moc aby były grubsze, dłuższe i ogólnie rosły gęściej.

Efekty stosowania takich preparatów są różne, bardzo indywidualną kwestią jest stopień uzyskanych rezultaów. W bardzo dużej mierze zależy od sytacji “wyjściowej” czyli punktu w jakim nasze rzęsy były przed stosowaniem odżywek. Teoretycznie im bardziej zniszczone rzęsy tym efekt jest lepszy jednak nie zawsze tak się dzieję (czasami nie ma co odbudowywać ;) )

Jeżeli jesteście zainteresowaniem poznania poszczególnych preparatów to właściwie każda odżywka do rzęs na stronie mocnerzesy.pl z ręką na sercu zasługuję na uwagę. Pięć opisanych tam praparatów to najpopularniejsze preparaty w swojej kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>